Pobjede djevojčica ŽRK Ogulina, ekipa U12

1.HRL Regija 3 za djevojčice U-12, 7.kolo
OGULIN – ROVINJ 19:11
OGULIN – POREČ 29:6
Djevojčice ŽRK Ogulina, ekipa U12, odigrale su u Karlovcu dije utakmice 7. kola 1. HRL i u obje pobijedile. Protivnice su im bile ekipe Rovinja i Poreča. U prvoj utakmici protiv ekipe Rovinja, rezultat je bio 19:11, poluvrijeme 11:2, a u drugoj utakmici još uvjerljivije su pobijedile ekipu Poreča rezultatom 29:6, poluvrijeme 14:5. Nakon ove dvije pobjede i nova 4 boda, ekipa U12 trenutno se nalazi na 8. mjestu od 19 ekipa.
U ove dvije utakmice za Ogulin su igrale: Ivona Ivaniš, Iris Ferić, Nika Benić – vratarke, golove su postigle Dora Zildum 21 gol, Eva Bertović 20, Katja Vranić 6, Tea Jelić 1, igrale su i Sara Salopek, Ana Domitrović, Paola Salopek, Gabriela Vučić, Azra Luketić. Nakon odigrane prve utakmice, za najbolju u redovima Ogulinki birana je Dora Zildum, a nakon druge utakmice Eva Bertović.
Sljedeće kolo igraju 26.02. protiv ekipa Vinodola i Omišlja. (foto: ŽRK Ogulin)