Košarkaši pobijedili u Otočcu

3. Hrvatska liga Centar, 12.kolo
OTOČAC – OGULIN 74:77
(18:22, 23:6, 14:27, 19:22)
Košarkaši Ogulina igrali su u subotu u Otočcu utakmicu 12.kola 3.lige Centar protiv momčadi Otočca i nakon vrlo izjednačene i neizvjesne borbe uspjeli su pobijediti posljednjeplasiranu momčad lige sa 77:74. Naši su dobro počeli utakmicu i dobili prvu četvrtinu sa 22:18 no u drugoj četvrtini neobjašnjivo su popustili, pa su domaći ovaj dio utakmice dobili uvjerljivo, sa 23:6 ili čak 17 poena razlike, pa je poluvriejem završilo vodstvom Otočca sa 41:28. Ipak, u nastavku su naši košarkaši zaigrali puno bolje i u neizvjesnoj završnici uspjeli pobijediti s 3 poena razlike i tako spriječiti iznenađenje.
Za Ogulin su igrali Potjeh Kurtović 27, Miljan Vorkapić 18, Ivan Magdić 16, Marin Kurtović 9, Ivan Hasan 5, Borislav Bratanić 2, Milan Jovetić 0, Noa Sudarić 0, Ivan Udovičić 0, Ivan Karlo Ban 0, Jakov Kučinić 0, Franjo Vuković 0.
Nakon 12.kola košarkaši Ogulina i dalje vode na tablici sa 20 bodova, imaju 9 pobjeda i 2 poraza, druga je Krapina sa 2 utakmice i 3 boda manje. U idućem 13.kolu naši košarkaši su slobodni, a u posljednjem 14.kolu za dva tjedna igraju u Dugom Selu koje je na pretposljednjem 6.mjestu.