Aktualno Hrvatska Hrvatska i svijet

‘Zagreb više nije isti, tisuće migranata preplavilo je grad… Ne želimo Hrvatsku u kojoj ne možemo normalno hodati‘

Zastupnik Mosta, Marin Miletić, oglasio na društvenim mrežama u kojima se obrušio na strane radnike i migrante i Andreja Plenkovića

Saborski zastupnik Mosta Marin Miletić objavio je na TikToku video zapis, a na Facebooku postavio objavu, u kojima se žali na to što, kako kaže, Zagreb više nije isti jer su ga, kako navodi, preplavile tisuće migranata – Nepalaca, Indijaca, Afganistanaca, Pakistanaca, Filipinaca, nabraja Miletić.

U najblaže rečeno kontroverznom javnom istupu, tijekom kojeg Miletić šeta i snima svoju izjavu, zastupnik Mosta ističe kako se migranti kreću u skupinama po desetak ili više ljudi te se u tim brojkama i druže, te tvrdi kako će migranti stvarati i stvaraju paralelna društva, odnosno geta.

Kao da razmišljanje u takvim okvirima nije samo po sebi civilizacijski problematično, Miletić ide i dalje i to u smjeru teorije zavjere, ustvrdivši da premijer Andrej Plenković radi zamjenu stanovništva – kako kaže, on je potjerao 500.000 Hrvata i Hrvatica iz Hrvatske, a zemlju puni ljudima koji “nemaju nikakve veze s našom kulturom i tradicijom i koji se tako teško ili nikako ne integriraju u naše društvo”.

Objavu Marina Miletića prenosimo u cijelosti, zajedno s njegovim video uratkom:


“U procesu smo zamjene stanovništva

Tko god je ovih dana bio na zagrebačkog adventu, različitim mjestima, mogao je vidjeti da Zagreb nije više isti. Tisuće migranata, Nepalaca, Indijaca, Afganistanaca, Pakistanaca, Filipinaca – u doslovnom smislu – preplavilo je glavni grad Hrvatske. Isto tako, vidljivo je kako se svi drže u manjim skupinama po desetak i malo više ljudi. Tako se kreću, tako se druže. Plenković nam šalje poruku kako naše društvo treba i do 400.000 stranih radnika u budućnosti. Trenutno ih radi više od 100.000!! Ne treba biti posebno pronicljiv shvatiti da će migranti stvarati i da stvaraju – paralelna društva, geta u kojima oni egzistiraju. Kamo to može otići – vidimo na primjeru Švedske koja u doslovnom smislu gori, a migrantske bande nije uspjela zaustaviti policija nego je morala vojska izaći na ulice. Politika je ta koja stvara ozračje bježanja naših ljudi iz Hrvatske, a usporedno radi na masovnom useljavanju. Javna je tajna po političkim krugovima kako su pojedini veleposlanici organizirano s HDZ-ovskim institucijama namjerno radili na povezivanju naših tvrtki za useljavanje/zapošljavanje stranaca iz dalekih zemalja. Njima je to geopolitički projekt, puniti svojim ljudima Hrvatsku i europske zemlje. Našim izdajnicima je to klasična prodaja i zarada. Ljudi s đon obrazom.
Dakle, narcisoidni tiranin mekog držanja na daljinski Bruxellesa – projekt globalista i ljudi sjena – Andrej Plenković uredno radi zamjenu stanovništva. Potjerao je 500.000 Hrvata i Hrvatica iz Hrvatske, a Hrvatsku puni ljudima koji nemaju nikakve veze s našom kulturom i tradicijom i koji se tako teško ili nikako ne integriraju u naše društvo. Mladi nam ne žele živjeti u Plenkovićevom koruptivnom sustavu, duboko trulom i nepotističkom u kojem poštara na zamjeni u ličkom selu – a jedini se prijavio na natječaj za poštara – kažu da se ode učlaniti u HDZ pa da će dobiti odmah posao. Taj sustav treba srušiti. Do temelja. I onda ga politički nanovo izgraditi.

Za migrante nam treba nacionalna strategija, projekt integracije, obveza učenja jezika, da osjete našu kulturu i bilo našeg naroda. Hitno nam trebaju prave demografske mjere kakve mi u Mostu predlažemo, te dodatna strategija da se naši iseljenici vrate u svoju Hrvatsku. Iseljenici prvo trebaju osjetiti da su željeni, to je prvo, a zatim kroz razne mehanizme vidjeti što sve Hrvatska može napraviti da se vrate u Domovinu Hrvati i Hrvatice. A onda, neka se razlika popuni i poštenim, vrijednim i mirnim radnicima, nemam s tim problema. Ali, ne želim od naše Hrvatske stvoriti zemlju nesigurnosti i straha prepunu geta migranata u kojima mi nećemo moći normalno hodati, a naše žene će morati biti zamotane kao da žive među talibanima – da budu sigurne – a ne u zapadnoj kulturi i civilizaciji gdje mi pripadamo.

Sačuvat ćemo Hrvatsku kao oazu slobode, maknuti šape globalista od naše zemlje, sačuvat ćemo našu kulturu i naš identitet”, stoji u objavi ovog zastupnika Mosta. (L.G., jutarnji.hr)