Mlađi kadeti nastavljaju pobjednički niz

RK Rovinj _ RK Ogulin 14 :21
RK Ogulin – RK Buje 21:10
Mlađi kadeti Rukometnog kluba Ogulin u nedjelju su u Rovinju odigrali redovito kolo 1.Hrvatske rukometne lige za mlađe kadete (U15) protiv dva protivnika iz Istre.
U Rovinju su odmjerili snage s istoimenim protivnikom kojeg su nadigrali rezultatom 21:14. Posloženom obranom i učinkovitim napadom prepunim lijepih i uigranih akcija dovodili su protivnika u sportsku nemoć. Utakmicu su riješili u prvih dvadeset minuta i priveli ju mirno kraju.
U drugoj utakmici protiv momčadi Buja od prve minute pokazali su brzu igru kojom su dali do znanja da u Istri žele osvojiti četiri boda. U tome su i uspjeli jer su i Buje pobijedili, rezultatom 21:10.
Golove u obje utakmice postigli su: Vito Srdarev 15, Matija Magdić 8,Dorian Salopek 8, Erik Bertović 5, Marko Stipetić 4,Toni Stipetić 2.Igrao je i Dominik Đurđević, a branili Ante Bašić, Leo Krznarić i Miloš Ivošević.
S nove dvije pobjede rukometaši su ušli u gornji rang tablice, a naredno kolo igraju u Ogulinu za dva tjedna . (D.D.)