Stolni tenis – rezultati 2.HSTL Sred.Hrvatske i Turnir u Velikoj Gorici

2.HSTL Sred.Hrvatske, 7.kolo
JASKA – KLEK 4:2
Susretima 7.kola nastavljeno je prvenstvo 2.HSTL – regija Srednja  Hrvatska, a stolnotenisači Kleka gostovali su u Jastrebarskom kod momčadi STK Jaska. Nakon teške borbe domaćini su pobijedili sa 4-2. Nastupili su Karlo Zorić, Andrej Dubić, Matija Marković, trener Ribić Petar. Trenutno se STK Klek nalazi na 5. mjestu od 10 klubova sa 4 pobjede i 6 poraza. U sljedećem 8. kolu stolnotenisači gostuju kod prvoplasiranog STK Susedgrad i STK Zagorec Krapina.
Turnir u Velikoj Gorici
U nedjelju 4.veljače u organizaciji stolnoteniskog kluba Velika Gorica održan je 4. otvoreni turnir za mlađe uzrasne kategorije – regija srednja Hrvatska. Ukupno je na turniru sudjelovalo 137 natjecatelja raspoređenih u 8 kategorija. Stolnotenski klub Klek bio je jedan od klubova s najviše prijavljenih natjecatelja (15).
Najbolje rezultate postigli su: u kategoriji Klinci Ivan Brozović osvojio je 3.mjesto, u kategoriji mlađe juniorke Nika Juričić osvojila je 4.mjesto.
Još su nastupili Bertović Ines, Benac Gabriel, Božičević Karlo, Opačić Sebastian, Fabijan Roko, Vučić Ivano, Amelia Ribić, Leo Ribić, Andry Kyslynski, Juričić Nika, Grdić Kimmy, Darijan Stolac, Puškarić Tin. Treneri Ribić Petar, Marković Matija.