Košarkaši igubili u Dugom Selu

3.HKL centar, 13.kolo
DUGO SELO – OGULIN 71:55
Nakon 9 uzastopnih pobjeda, košarkaši Ogulina doživjeli su i drugi poraz za redom u prvenstvu 3.HKL Centar: na gostovanju u Dugom selu protiv domaće momčadi izgubili su sa 71:55. U prvom poluvremenu naši košarkaši su se dobro držali, čak su dobili taj dio utakmice sa 33:32, no u nastavku kao da je na parketu bila samo domaća momčad Dugog sela, koja je dobila posljednje dvije četvrtine sa 26:17 i 13:5, te je ukupni rezultat bio 71:55 za Dugo selo.
Za momčad Ogulina igrali su Marko Francetić 23, Miljan Vorkapić 13, Matej Blašković 6, Davorin Rupčić 5, Franjo Vuković 4, Luka Koren 4, Milan Jovetić 0, Sven Stošić 0, Mihej Milić Kutlača 0, Borislav Bratanić 0, Matej Hrelić 0.
Nakon 13.kola košarkaši Ogulina su i dalje na čelu tablice sa 10 pobjeda i 2 poraza sa 20 bodova, a u 14.kolu igrat će u Ogulinu protiv momčadi Ka Basketball iz Karlovca (3.mjesto). (D.P.)