Košarka – rezultati košarkaša i košarkašica

3.HKL centar, 14.kolo
OGULIN – KA BASKETBALL 81:67
Košarkaši Ogulina igrali su u 14.kolu 3.HKL Centar u Ogulinu protiv karlovačke momčadi Ka Basketball. U prvoj četvrtini gosti su bili supješniji sa 25:19, ali u drugoj su naši preokrenuli rezultat dobivši taj dio utakmice sa 24:14, odnosno na poluvrijeme se otišlo sa vodstvom 43:39 za Ogulin. I u nastavku su naši košarkaši bili znatno bolji te su na kraju zasluženo pobijedili sa 81:67, odnosno sa 14 poena razlike.
Za momčad Ogulina igrali su Miljan Vorkapić 21, Marko Francetić 21, Marin Kurtović 17, Davorin Rupčić 11, Matej Blašković 8, Luka Koren 3, Milan Jovetić 0, Sven Stošić 0, Mihej Milić Kutlača 0, Ivan Udovičić 0, Ivan Karlo Ban 0, Borislav Bratanić 0.
Nakon 14.kola košarkaši Ogulina su i dalje na čelu tablice sa 10 pobjeda i 2 poraza i sa 22 boda, a u 15.kolu igrat će u Sisku koji je na 7.mjestu.
3. Kadetska liga Centar, 10.kolo
OGULIN – DUBRAVA 76:60
Kadeti KK Ogulin igrali su u 10.kolu 3. Kadetske lihe Cenatr u Ogulinu protiv vršnjaka Dubrave i nakon vrlo dobre igre uspjeli su pobijediti sa 76:60. Koševe su postigli Bratanić 17, Sudarić 8, L. M. Poljak, Udovičić 23, Hrelić 4, Musulin, Stosic 20, Salopek, Poljak, Stipetić, Milic 4.
Nakon 9. kola kadeti KK Ogulin su sa 4 pobjede i 5 poraza na 6.mjestu sa 13 bodova, a u 11.kolu 9.ožujka igrat će u Zagrebu protiv momčadi Novog Zagreba.
3. liga U-13, 7.kolo
OGULIN – PEŠĆA 54:42
Dječaci KK Ogulin do 13 godina igrali su u 7.kolu 3.HKL U-13 u Ogulinu protiv vršnjaka KK Pešća i zabilježili su novu pobjedu sa 54:42.
Za Ogulin su igrali Lovro Milanović Poljak 35, Olja Stipetić 7, Toni Belina 6, Patrik Musulin 4, Šimun Kostelić 2, Mihael Magdić 0, Maksim Tešić 0, Jakov Brozović 0, Luka Poljak 0, Ivan Jelinić 0, Fran Ileš 0.
Nakon 7 kola 13-godišnjaci KK Ogulin su u 3.HKL Centar za 13-godišnjake sa 3 pobjede i 3 poraza na 4.mjestu sa 9 bodova. U 8.kolu 13-godišnjaci KK Ogulin igrat će 9.ožujka u Ogulinu protiv vršnjaka KK Sveta Nedelja.
4. predkadetska liga Centar, 4.kolo
Nakon 4.kola predkadeti Ogulina imaju po 2 pobjede i 2 poraza, a u 5.kolu igrat će 9. ožujka u Ogulinu protiv Zrinjevca.
Djevojčice 2.liga zapad U-13, 2.kolo
OGULIN – MEDVEŠĆAK 46:45
Djevojčice KK Ogulin do 13.godina odigrale su svoju drugu utakmicu u 2.HKL Centar U-13 i zabilježile svoju prvu povijesnu pobjedu. Igrale su protiv ekipe zagrebačkog Medvešćaka: u početku su povele 16-8 da bi se gošće vratile i vodile veći dio susreta. Na kraju prava drama koš na koš, panika i nervoza sa svih strana. Od 35-39 domaće dolaze na 44-42. 19 sekundi prije kraja gošće okreću utakmicu na 44-45 da bi samo 3.1 sekundi do isteka domaće izborile dva bacanja i pogodile oba što nisu cijeli susret vezale dva pogodaka sa bacanja.
Igrale su Iva Bacanović, Jana Bacanović, Petra Belina, Ena Luketić, Nika Belančić, Lorena Dujmić, Una Juhas, Magdalena Kolić, Nika Bekić, Ema Šajn, Dakini Čortoloman, Lara Josipović, Ira Ogrizović.
Djevojčice KK Ogulin u 2.ligi Centar U-13 sada imaju po jednu pobjedu i poraz, a u 3.kolu igrat će idući vikend u Zaprešiću protiv KK Jabuka.