Rukometašice iz Rijeke bile uspješnije

3.HRL zapad žene, 10.kolo
OGULIN – ZAMET II 29:34
Rukometašice Ogulina igrale su u 10.kolu 3.HRL zapad u Ogulinu protiv druge ekipe riječkog Zameta. Gošće su od prve minute pokazale da su bolja ekipa, do poluvremena su vodile 19:16, a na kraju i pobijedile sa 34:29, iako su naše rukometašice cijelu utakmicu pružale vrlo dobar otpor i u nekoliko navrata pokušale preokrenuti rezultat u svoju korist.
Za Ogulin su igrale Lorena Mudrić 9, Leona Blašković i Lea Blašković po 4, Sandra Bokulić, Nika Delić i Sara Blašković po 3, Morena Mudrić 2, te Lana Magdić 1 gol, igrale su još Marinela Vučić, Valentina Manojlović i vratarka Ena Salopek.
Rukometašice Ogulina su i dalje posljednje, osme bez boda, a u 11.kolu 23.ožujka igrat će u Labinu protiv druge ekipe Rudara.