Košarka – rezultati košarkašica i košarkaša

3.HKL centar, 16.kolo
OGULIN – OTOČAC 20:0 bb
Košarkaši Ogulina trebali su igrati u 16.kolu 3.HKL Centar u Ogulinu protiv Otočca, no kako se posljednjeplasirana momčad ove lige odustala od natjecanja, utakmica je registrirana službenim rezultatom 20:0 bez borbe za Ogulin.
Nakon 16.kola košarkaši Ogulina su i dalje na čelu tablice sa 11 pobjeda i 3 poraza i sa 25 bodova, a u 17.kolu igrat će u Dugoj Resi, koja je trenutno četvrta.
3. Kadetska liga Centar, 12.kolo
OGULIN – AKADEMIJA MRAV II 74:83
Kadeti KK Ogulin igrali su u 12.kolu 3. Kadetske lige Centar u Ogulinu protiv druge momčadi KK Akademija Mrav i izgubili su sa 83:74. Nažalost kadeti nisu okrunili sjajnu igru iz prvoga poluvremena pobjedom. U nastavak drugoga dijela se ušlo potpuno neorganizirano, brzopleto, bez one strpljive i timske igre koja je donijela prednost na poluvremenu od 49-39. Vrlo loša 3/4 u kojoj smo izgubili 9-25 iz brzopletih napada, nepoštivanja dogovora sa klupe. Koševe su postigli Ivan Udovičić 19, Borislav Bratanić 18, Matej Hrelić 15, Sven Stošić 15, Leon Vujnović 6, Ante Salopek 1, Noa Sudarić 0, Erik Jagnjić 0, Lovro Milanović Poljak 0, Marko Musulin 0, Borna Poljak 0, Olja Stipetić 0.
Nakon 12. kola kadeti KK Ogulin su sa 4 pobjede i 7 poraza na 6.mjestu sa 15 bodova, a u 12.kolu 23.ožujka igrat će u Zaprešiću protiv vršnjaka Fortune.
3. liga U-13, 8.kolo
OGULIN – SVETA NEDELJA 56:30
Dječaci KK Ogulin do 13 godina trebali su igrali su u 8.kolu 3.HKL U-13 u Ogulinu protiv vršnjaka Svete Nedelje, i nakon puno bolje igre pobijedili su sa 56:30. Igrali su Olja Stipetić 29, Maksim Tešić 8, Aleksandar Musulin 3, Rico Ivcevic 2, Ivan Jelinić 2 Jakov Brozovic 2, Toni Belina 6, Luka Poljak, Filip Muževic 2, Mihael Magdić, Fran Ileš, Stefan Jovetić.
Nakon 9 kola 13-godišnjaci KK Ogulin su u 3.HKL Centar za 13-godišnjake sa 4 pobjede i 3 poraza na 4.mjestu sa 11 bodova. U 9.kolu 13-godišnjaci KK Ogulin igrat će u Zagrebu protiv Maksimira.
4. predkadetska liga Centar, 6.kolo
VELIKA GORICA – OGULIN 74:104
Predkadeti KK Ogulin igrali su u 6.kolu 4. Predkadetske lige Centar u Velikoj Gorici protiv domaćih vršnjaka, i nakon izjednačene igre prve 3 četvrtine, u četvrtoj su odigrali odlično, dobili je sa 32:13 te na kraju uvjerljivo pobijedili sa 104:74. Koševe za naše 15-godišnjake postigli su Hrelić 58, Stošić 32, Borna Poljak 6, Iskov 5, Patrik Musulin 2, Jagnjić, Puškarić, Marko Musulin 2.
Nakon 6.kola predkadeti Ogulina imaju 4 pobjede i 2 poraza te su u gornjem dijelu tablice, a u 7.kolu igrat će idući vikend u Ogulinu protiv KK Pešća.
Djevojčice 2.liga zapad U-13, 4.kolo
OGULIN – DUGA RESA 45:67
Djevojčice KK Ogulin do 13.godina odigrale su u Ogulinu utakmicu 4.kola 2.HKL Centar U-13 protiv ekipe Duge Rese, gošće su bile bolje i pobijedile su sa 67:45.
Djevojčice KK Ogulin u 2.ligi Centar U-13 sada imaju po dvije pobjede i poraza, a u 5.kolu igrat će idući vikend u Karlovcu protiv vršnjakinja Karlovca.