Nogomet – rezultati 1. i 2. Županijske lige

1.ŽUPANIJSKA LIGA – 18.kolo
SLUNJ – OGULIN 1:4
DOBRA – VATROGASAC 1:2
U ponedjeljak se je igralo 18.kolo Prve Županijske lige.
Nogometaši Ogulina gostovali su u Slunju gdje su odličnom igrom pobijedili uvjerljivo, sa 4:1. Po dva gola postigli su Patrik Poljak i Josip Sabo.
U Svetom Petru Dobra je ugostila momčad Vatrogasca iz Gornjeg Mekušja. Domaći su dobro počeli, poveli su s 1:0 golom Ante Cindrića u 14.minuti i držali vodstvo sve do 20-ak minuta prije kraja utakmice. Tada su gosti zabili dva gola, najprije autogolom Nikole Puškarića, a potom i Ivana Šake za pobjedu od 2:1 protiv Dobre.
U ostalim utakmicama ovog kola u Karlovcu su Barilović i vodeći Vojnić 95 igrali neriješeno 1:1, u Žakanju je Zrinski Ozalj pobijedio domaću Croatiu 78 sa 2:1, a u Dugoj Resi su domaći i Mladost iz Rečice igrali bez pobjednika 2:2.
Na tablici nakon 18.kola prvi je Vojnić 95 sa 39 bodova, Ogulin je pobjedom u Slunju izbio na 2.mjesto sa 34 boda, dakle 4 boda iza Vojnića ali i utakmicom manje. Dobra je i dalje posljednja, 11-ta sa samo 4 boda.
U idućem 19.kolu iduće nedjelje s početkom u 16,30 u Ogulinu će igrati Ogulin i Duga Resa, a Dobra gostuje kod vodećeg Vojnića 95.
2.ŽUPANIJSKA LIGA, 14.kolo
JOSIPDOL – PETROVA GORA 5:1
KUPA – PLAŠKI 4:2
DOBRA (N) – OŠTARIJE 3:2
U ponedjeljak su odigrane utakmice 14.kola prvenstva 2. ŽNL. U Josipdolu su domaći uvjerljivo sa 5:1 pobijedili Petrovu Goru, golove su postigli Tihomir Mihaljević, Josip Barko, Filip Francetić, Karlo Magdić 1 i autogol. U Novigradu je vodeća Dobra pobijedila momčad Oštarija sa 3:2, strijelci za Oštarije bili su Kristijan i Mihael Dujmić. Plaški je izgubio u Donjem Mekušju od Kupe sa 4:2, golove za Plaški postigli su Mirko Šumonja i Ivan Matovina. U ostalim utakmicama u Karlovcu su Tuškani sa 2:1 pobijedili Vrlovku, u Krnjaku su Krnjak i Cetingrad igrali neriješeno 2:2, a u Brežanima je Frankopan pobijedio Mrežnicu sa 5:3.
U 15.kolu iduće nedjelje s početkom u 16,30  Josipdol gostuje u Zvečaju kod Mrežnice, a u Oštarijama igraju Oštarije i Plaški.
Nakon 14.kola vodi Dobra iz Novigrada sa 39 bodova, Josipdol je treći  sa 28,  Oštarije su pete sa 22 boda, a Plaški deseti sa 11 bodova.