Nogomet – rezultati 1. i 2. Županijske lige

1.ŽUPANIJSKA LIGA – 19.kolo
OGULIN – DUGA RESA 1:3
VOJNIĆ 95 – DOBRA 8:1
U nedjelju se je igralo 19.kolo Prve Županijske lige.
Nogometaši Ogulina igrali su na Gradskom stadionu protiv Duge Rese. Domaći su dobro počeli, nakon bolje igre poveli su u 31.minuti golom Igora Cindrića iz 11-erca i sa tim vodstvom otišli na odmor. No na samom početku 2.poluvremena gosti su izjedne brze kontre izjednačili, a u posljednjih 10 minuta, unatoč brojnim prilikama nogometaša Ogulina za gol, upravo oni postigli dva gola i iznenadili pobjedom u Ogulinu od 3:1.
Nogometaši Dobre gostovali su u Vojniću kod vodećeg Vojnića 95. Domaći su odlično igrali, već na poluvremenu je bilo 5:0, u nastavku je Vojnić 95 postigao još 3 gola, a katastrofu je golom u 78.minuti ublažio Ante Cindrić za konačnih i uvjerljivih 8:1 za Vojnić 95.
U ostalim utakmicama ovog kola u Rečici je Croatia 78 iz Žakanja pobijedila domaću Mladost sa 2:1, u Malom erjavcu je Zrinski Ozalj uvjerljivo sa 6:0 pobijedio momčad Barilovića, a najuvjerljviji je bio Vatrogasac, koji je u Gornjem Mekušju sa čak 10:0 pobijedio momčad Draganića.
Na tablici nakon 19.kola prvi je Vojnić 95 sa 42 boda, Ogulin je nakon neočekivanog poraza od Duge Rese pao s drugog na 4.mjesto sa 34 boda, a Dobra je i dalje posljednja, 11-ta sa samo 4 boda.
U idućem 20.kolu iduće nedjelje s početkom u 16,30 Ogulin gostuje u Žakanju kod Croatie 78, a u Svetom Petru će Dobra ugostiti momčad Zrinskog Ozlja.
2.ŽUPANIJSKA LIGA, 15.kolo
MREŽNICA – JOSIPDOL 3:2
OŠTARIJE – PLAŠKI 1:1
U nedjelju su odigrane utakmice 15.kola prvenstva 2. ŽNL. Susjedski derbi odigran je u Oštarijama, utakmica između domaćih i Plaškog završila je neriješeno 1:1, strijelci su bili Dane Ivanišević i Dean Matošević. U Zvečaju je domaća Mrežnica iznenadila momčad Josipdola i pobijedila sa 3:2, golve za Josipdol postigli su Marko Poljak i Karlo Magdić. U ostalim utakmicama Brežanima je Kupa pobijedila domaći Frankopan sa 3:1, u Vojniću je Krnjak pobijedio Petrovu Goru sa 2:0, u Cetingradu su domaći sa 6:0 pobijedili Tuškane, a u Kamanju je vodeća Dobra iz Novigrada uvjerljivo pobijedila domaću Vrlovku sa 6:0..
U 16.kolu iduće nedjelje s početkom u 16,30  u Josipdolu igraju Josipdol i Frankopan, u Plaškom Plaški i Vrlovka, a Oštarije gostuju u Donjem Mekušju kod Kupe.
Nakon 14.kola vodi Dobra iz Novigrada sa 42 boda, Josipdol je treći  sa 28,  Oštarije su šeste sa 23 boda, a Plaški deseti sa 12 bodova.