Tenis – OP Purgera do 14 godina i Turniri za najmlađe TK Ogulin

OP Purgera do 14 godina
Od 1.4.2024. do 4.4.2024. održavalo se u Zagrebu Otvoreno prvenstvo Teniskog kluba Purger za dječake i djevojčice do 14 godina. Sjajan nastup zabilježio je član TK Frankopan Mateo Rupčić koji je izborio finale u pojedinačnoj konkurenciji te u igri parova s Domenicom Dubrovićem iz TK Kvarner osvojio turnir.
Mateo Rupčić je nanizao pet pobjeda do finala, tek u finalu je pokleknuo izgubivši od Domenika Dubrovića sa 0:4, 0:4.
Pojedinačni rezultati:
1. kolo: Mateo Rupčić – Luka Antončić w.o.
Polufinale: Dubrović/Rupčić – Blažeković/Mađarić 4/1 3/4 (8) 10/0
Finale: Dubrović/Rupčić – Trkeš/Zmajić 4/3(3) 4/3(3)
U paru sa Dubrovićem Mateo je osvojio 1.mjesto u parovima, u finalu su pobijedili par Trkeš/Zmajić 4/3(3) 4/3(3)
Čestitke Mateu i treneru Matiji Vukoviću.
Turniri za najmlađe TK Ogulin
Teniski klub Ogulin ovog vikenda organizirao je turnire za dječake i djevojčice do 10 i 11 godina. Pored domaćih, nastupili su i članovi iz  TK Josipdol, TK Jastrebarsko, TK Karlovac, TK Frankopan, TK Opatija i goste iz klubova susjedne BiH.
Pobjednica turnira do 11 godina je Barbara Dreven (TK Ogulin), pobjednica turnira do 10 godina je Anja Idžan (TK Ogulin), pobjednik turnira do 9 godina je Tin Lipošćak (TK Ogulin), a pobjednica turnira do 8 godina je Kaja Pavković (TK Ogulin).