Kuglački rezultati – kuglačice, seniori i podmladak

Ekipno KUP natjecanje Regije Zapad za sezonu 2023./2024.- ŽENE
Ženski kuglački klub Ogulin nedavno je u finalu Kupa Karlovačke županije pobijedio ekipu Karlovca i osvojio 1.mjesto, te u četvrtak nastupio u finalu Kupa Regije Zapad, koje se igralo na Plitvicama, a pored njih, nastupili su osvajači Kupa Primorsko-Goranske županije KK Rijeka, te Ličko senjske županije, KK Plitvice. Prema očekivanju, prvoligašice Rijeka i Plitvice bili su bolji, Rijeka je srušila 3229, Plitvice 3173, a naše kuglačice osvojile su 3.mjesto sa 3082 čunja. Sve do posljednjeg para naše kuglačice bile su izjednačene s Plitvicama u borbi za 2.mjesto i plasman među 16 najboljih u Hrvatskoj.
Na Plitvicama su na ŽKK Ogulin igrale Branka Neralić 525, Barbara Žilić 561, Hana Sušanj 502, Marija Paušić 527, Marica Bokulić 499, te zajedno Isabel Kirasić 371 i Alenka Kirasić 97 čunjeva.
Seniorsko prvenstvo Hrvatske
U Slavonskom Brodu održan je prvi dio pojedinačnog prvenstva Hrvatske za kuglačice, na kojem je igralo i nekoliko bivših kuglačica Ogulina. Među 16 najboljih koje će idući vikend igrati u završnici, plasirale su se Matea Juričić (Rijeka) sa 4.mjestom i 1167 čunjeva, Iva Cindrić (Rijeka) sa 9.mjestom i 1131 čunjem, te Venesa Bogdanović na 14.mjestu i 1095 čunjeva.
Seniori su igrali u Đurđenovcu, no među najboljima nije bilo ogulinskih kuglača.
PH za podmladak
Kuglana Klek bila je ovog vikenda domaćin prvenstvu Hrvatske za najmlađe, od 9 do 12 godina. Nastupilo je gotovo stotinu najmlađih, među kojima po prvi put, na žalost nije bilo nikoga iz ogulinskih klubova.