Rukomet – rezultati naših rukometašica

3.HRL zapad žene, 13.kolo
GOSPIĆ – OGULIN 32:30
Rukometašice Ogulina u nedjelju su igrale u 13.kolu 3.HRL Zapad u Gospiću protiv domaće ekipe, i malo je nedostajalo da napokon osvoje prvi bod ili dva. Izgubile su sa 32:30, na poluvremenu je bilo 17:11 za domaće, no do kraja utakmice ogulinske rukometašice su dvije minute prije kraja stigle do izjednačenja, na 30:30. Na žalost, u te posljednje dvije minute su popustile, Gospićanke su postigle dva odlučujuća gola i na kraju pobijedile. Za ekipu Ogulina golove su postigle Sara Blašković 10, Leona Blašković i Lorena Mudrić, 6, Nika Delić 3, Marta Domitrović i Valentina Manojlović po 2, Lea Blašković 1, igrale su još Morena Mudrić, Tea Čajić i vratarka Ena Salopek.
Rukometašice Ogulina i dalje su posljednje, osme sa svih 13 poraza, a u posljednjem 14.kolu sljedeći vikend igrat će u Ogulinu protiv ekipe Buzeta, koja je pretposljednja.

1.HRL U13 žene- regija 3-2, 6.kolo
OGULIN – RAB 18:19
OGULIN – GOSPIĆ 9:20
Djevojčice Ženskog rukometnog kluba Ogulin igrale su u nedjelju dvije utakmice posljednjeg 6.kola 1.HRL U-13, regija 3-2, u Gosipiću, i na žalost obje su izgubile, od domaće ekipe Gosipića sa 20:9 i od ekipe Raba sa 19:18.
Za Ogulin su igrale Eva Bertović 11, Dora Zildum 9, Petra Mihaljević 3, Gabrijela Vučić 2, Tea Jelić 2, Katja Vranić, Marta Turudić, Sara Grgić, Erika Delić, Marija Brozović, vratarke Nika Benić, Ivona Ivaniš i Erika Delić.
Sa 5 pobjede i 6 poraza djevojčice Ogulina nalaze se na 6.mjestu od 12 klubova ove lige.