Rukomet – pobjede svih selekcija ogulinskih rukometaša

1.HRL zapad, 1.kolo
KARLOVAC II – OGULIN 21:29
Počelo je prvenstvo 2.HRL zapad za rukometaše, a naši rukometaši Ogulina u 1.kolu su trebali igrati u Karlovcu protiv druge momčadi Karlovca. No, Karlovčani su zatražili zamjenu domaćinstva, pa je utakmica odigrana u petak navečer u ogulinskoj sportskoj dvorani.
Već od prve minute ogulinski rukometaši zaigrali su vrlo dobro i lagano, iz minute u minutu podizali vodstvo, na poluvremenu je bilo 13:9, a na kraju 29:21 pobjeda Ogulina.
Za RK Ogulin igrali su vratari Josip Vučić i Vito Perković, igrali su i davali golove Filip Cipek 11, Antonio Drašković 4, Denis Stipetić 3, Luka Turković i Filip Gašparović po 2, Patrik Francetić, Dorian Salopek, Noa Filipović, Vito Srdarev, Kristijan Matijašić, David Domitrović i Vito Perković po 1 te Erik Bertović, Toni Puškarić i Mateo Mamula, trener Dubravko Dragičević uz asistenciju Dražena Poljaka i Vedrana Vukelje.
U 2.kolu sljedeće subote rukometaši Ogulina igrat će u Ogulinu protiv druge momčadi riječkog Zameta.
3.HRL zapad, žene
Idući vikend počinje i prvenstvo za ogulinske rukometašice, u 1.kolu 3.HRL zapad ugostit će drugu ekipu labinskog Rudara.
1.HRL U-13 – 1.kolo
OGULIN – ARENA PULA 21:9
OGULIN – BUZET 28:18
OGULIN – VIŠKOVO 24:16
 U subotu su s prvenstvom u 1.Hrvatskoj ligi zapad započeli mladi rukometaši Ogulina, 13-godišnjaci. Oni su u našoj sportskoj dvorani odigrali tri utakmice i sve tri uvjerljivo pobijedili, te odmah zasjeli na 1.mjesto tablice.  Naši dječaci pod vodstvom trenera Vedrana Vukelje i Dražena Poljaka pobjeđivali su redom vršnjake Arene iz Pule sa 21:9, Buzeta 28:18 i Viškova iz Rijeke 24:16.
Ove tri utakmice odigrali su vratari Jan Crnoja i Borna Šajn, igrali su i postizali golove u ove tri pobjede Noa Kučinić 13, Vilim Perković 12, Edi Bertović 10, Luka Stojisavljević 9, Karlo Vukelja 7, Noa Puškarić 6, Rafael Grgurić 7, Ivano Medved 3, Toma Vučetić 2, Karlo Poljak 2, Slavko Vidaković 1, Mata Domitrović 1, Fran Lipošćak, Ivano Kirasić.
1.HRL U-11 – 1.kolo
OGULIN – ZAMET 33:16
OGULIN – KOZALA 21:14
OGULIN – GOSPIĆ 24:20
 U nedjelju su s prvenstvom u 1.Hrvatskoj ligi zapad počeli i najmlađi rukometaši Ogulina, 11-godišnjaci, isto tako uspješno kao i dan ranije njihove 2 godine starije kolege. Dječaci RK Ogulina igrali su u Gospiću 3 utakmice 1.Hrvatske lige zapad i sve tri uvjerljivo pobijedili, redom Zamet iz Rijeke sa 33:16, Kozalu iz Rijeke sa 21:14 i na kraju domaće vršnjake Gospića sa 24:20.

I ovu momčad 11-godišnjaka vodili su treneri Vedran Vukelja i Dražen Poljak, a ove tri pobjede ostvarili su vratari Teo Krznarić i Fran Benić, igrali su i postizali golove Edi Bertović 22, Karlo Vukelja 18, Toma Vučetić 16, Noa Matijašić 9, Karlo Poljak 7, Lovro Blašković 4, Ante Blašković 2, Lukas Prebežić, Žan Puškarić, Josa Vučetić.