Rukometni klub Ogulin i ove je godine organizirao tradicionalnu humanitarnu akciju „Pali pilu humanosti“, kojom su članovi kluba svih uzrasta – od najmlađih do najstarijih – prikupljali prehrambene proizvode za socijalno ugrožene osobe.
Odaziv je bio iznimno dobar, a rukometaši su, zajedno sa svojim roditeljima, još jednom pokazali toplinu i solidarnost. Prikupljena je velika količina prehrambenih namirnica koje će, u suradnji s Centrom za socijalnu skrb, biti distribuirane onima kojima je pomoć najpotrebnija.
Ovom akcijom rukometaši Ogulina ponovo su dokazali da su uvijek spremni pomoći zajednici te da sport nije samo natjecanje, već i snažan alat za promicanje humanosti. Njihova gesta još je jednom poslužila kao primjer svima kako se zajedništvom i dobrom voljom može učiniti mnogo za one u potrebi.














