Aktualno Sport

Nova pojačanja seniora NK Ogulin

Iz Nogometnog kluba Ogulin, putem svog FB profila pohvalili su se s određenim pojačanjima u svom klubu. Kako navode, osim dosad predstavljenih pojačanja, tijekom zimske pauze uprava Nogometnom kluba Ogulin odlučila je proširiti igrački kadar sa četiri nova imena u prvoj momčadi koja će u proljetnom dijelu prvenstva nositi dres Nogometnog kluba Ogulin.

 

To su Valentino Zvonar (21) koji dolazi iz NK Trešnjevka (Hrvatska),
Aruna Kamara (21)dolazi iz Beckenham Town F.C., English Isthmian League, South East Division (Engleska),
Petar Radić (22) dolazi iz FK Polet Idvor, Vojvođanska liga – Istok (Srbija) te Josip Dodig (21) koji dolazi iz NK Trešnjevka (Hrvatska).
“Vjerujemo kako će njihova mladost, energija i kvaliteta donijeti dodatnu snagu našoj momčadi te podići konkurenciju unutar ekipe” – napisali su u Facebook objavi NK Ogulin.