2.HRL zapad, 17.kolo
RK OGULIN – RK ARENA PULA 28:22
Rukometaši Ogulina igrali su u 17.kolu 2.HRL zapad u Ogulinu protiv momčadi Arene iz Pule i nakon odlične igre pobijedili su sa 28:22.
Ovo je bila vrlo važna utakmica naših rukometaša u borbi za opstanak u ligi, pobjeda je bila neophodna, što su naši igrači vrlo dobro shvatili. Od prve minute preuzeli su inicijativu, do 15-minute vodila se izjednačena borba (5:5), a u drugih 15 minuta boljom i efikasnijom igrom rukometaši Ogulina uspjeli su steći prednost i na odmor se odlazi sa 3 gola razlike (15:12). U nastavku se opet igralo izjednačeno, ali uz stalnu prednost Ogulina od 3-4 gola razlike, da bi se u samoj završnici naši rukometaši razigrali i razbili čvrstu obranu gostiju, povećali prednost na konačnih 6 golova razlike i ostvarili uvjerljivu i vrlo vrijednu pobjedu od 28:22.
Za RK Ogulin igrali su vratari Vito Perković, Miloš Ivošević i Ante Bašić, igrali su odlični Luka Turković sa 9 golova, Filip Gašparović 6, David Domitrović i Dorian Salopek po 4, Mihael Kosanović 3, i Mateo Mamula 2, igrali su još Dominik Đurđević, Mihael Luketić, Vilim Perković, Marko Stipetić, Erik Bertović i Toni Puškarić, pod vodstvom trenera Dubravka Dragičevića.
Nakon 17. kola prvenstva u 2.HRL Zapad rukometaši Ogulina su sa 5 pobjeda i 12 poraza na 8.mjestu, koliko ima i Karlovac II, i 4 boda više od Zameta II. U posljednjem 18.kolu rukometaši Ogulina igrat će idući vikend u Labinu protiv drugoplasirane momčadi Rudara, ali najbitnije je da je opstanak u ligi već osiguran. (D.P.)










