U današnjem izdanju rubrike „Iz novinarske arhive“ vraćamo se jednom od značajnijih trenutaka iz novije povijesti našega kraja. Naime, 26. lipnja 2003. godine, svečano je otvorena dionica autoceste između Bosiljeva i Male Kapele. Vrpcu je prerezao tadašnji predsjednik Republike Hrvatske Stipe Mesić, uz nazočnost predsjednika Hrvatskog sabora Zlatka Tomčića, predsjednika Vlade Ivice Račana te brojnih uzvanika. O samom otvorenju i njegovu značaju detaljno je izvijestio Ogulinski list, o čemu možete čitati u nastavku.

