KK FORTUNA – KK OGULIN 2018 68: 87

Na otvaranju sezone uvjerljiva pobjeda ogulinskih košarkaša u Zaprešiću.
Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri, a domaće je držao jako dobar šut za tri poena u toj dionici, dok je goste najviše vukao Francetić sa 17 poena. U drugom poluvremenu preokret je pokrenuo Salopek sa dvije vezane trice, pridružio mu se Blašković jednom. U prvih 5 minuta ta petorka je vratila prednost 48-44 te ulaskom Rupčića, Vorkapića i Polića održala se agresivnost u obrani i visko ritam. Prema kraju utakmice predsnost Ogulinaca je polako rasla, da bi na kraju iznosila 19 koševa.
Igrali su: Marko Francetić 30, Davorin Rupčić 11, Miljan Vorkapić 11, Sven Salopek 9, Mario Bekavac 7, Rikard Polić 6, Matej Blašković 6, Marko Ivošević 5, Milan Jovetić 2, Marin Kurtović 0, Grgur Marut 0.
Slijedeće kolo se igra u Ogulinu , protiv Novske , u subotu od 18:00 sati.