Kuglanje – rezultati

1.B HKL jug, 2.kolo
PLITVICE – KLEK 5:3 (3318:3315)
Kuglači Kleka su u 2.kolu 1.B HKL jug gostovali na Plitvicama, gdje su nakon velike i neizvjesne borbe nesretno izgubili sa 5:3, odnosno sa 3318:3315, odnosno za samo 3 čunja razlike. Za Klek su igrali Rolando Graovac 565, Tomislav Grdić 555, Ivica Bertović 537, Marko Božičević 565, Dino Senfner 518 i Zlatko Marasović 575 čunjeva.
Nakon 2 kola Klek je u sredini tablice sa jednom pobjedom i jednim porazom, a u 3.kolu sljedeće subote igrat će u Ogulinu protiv Rijeke (s dva poraza), utakmica se igra u subotu u 17 sati u kuglani Klek.

2.HKL zapad m., 2.kolo
POLICAJAC – MLAKA 3:5 (3283: 3309)
Kuglači policajca igrali su u 2.kolu 2.HKL zapad u kuglani Klek protiv Mlake iz Rijeke, no nakon prosječne igre izgubili su sa 5:3, odnosno sa 3309:3283, odnosno sa 26 čunjeva razlike. Za Policajac su igrali Nenad Plivelić 531, Damir Dobrinić 533, Božo Pavlaković 552, Branko Bajt 515, Zlatan Mazor 560 i Anton Marković 592 čunja.
Sa dva poraza na startu prvenstva, Policajac je na začelju tablice, a u 3.kolu igra u Otočcu protiv druge momčadi Velebita (S 18,00).

2.HKL zapad – žene, 1.kolo
U subotu počinje i prvenstvo 2.HKL zapad za žene, a kuglačice Ogulina gostuju u subotu u Šibeniku kod ekipe Šubičevca.

3.HKL Karlovac – Lika, 2.kolo
Ovog vikenda odigrano je 2.kolo 3.HKL, skupina Ogulin-Lika, u kojem igraju četiri ogulinska kluba.

GACKA – OBRTNIK 3:5 (3211:3211)
Obrtnik: Josip Sušanj 529, Marinko Magdić 567, Damir Poljak 528, Mate Sušanj 524, Vlado Kolić 509, Dragan Vučić 554.

POŠTAR – VATROGASAC 5:3 (3257:3249)
Poštar: Marko Božičević 563, Zvonko Salopek 259 + Goran Sabljak 266, Davor Stipetić 508, Nikola Neralić 576, Joško Matijašić 564, Krunoslav Lovrić 521.

EUPHORIA – DUBOVAC 5:3 (3281:3205)
Euphoria: Željko Neralić 564, Matej Vuković 539, Miro Kurelac 564, Igor Šolaić 548, Gregor Mihelčić 499, Dragan Ćuk 567.

ŽELJEZNIČAR BR. – VISOČICA 5:3 (3303:3283)
Željezničar branitelj: Milan Ostović 552, Ivica Puškarić 556, Tomislav Stipetić 549, Mirko Birač 537, Stevo Šlat 548, Nikola Birač 561

Tablica: 1.Obrtnik 4, 2-11.Željezničar, Euphoria, Poštar 2

Evo rasporeda 3.kola:
Obrtnik – Poštar (N 17)
Korana III – Euphoria (N 17)
Vatrogasac – Željezničar (N 17)

(D.P.)

Facebook Comments