Nogometni rezultati

1.ŽNL – 11.kolo
OGULIN – CROATIA 78 2:2
DUGA RESA – DOBRA 1:1
U nedjelju je odigrano 11.kolo 1.ŽNL, u kojem su ogulinski klubovi uspjeli osvojiti po jedan bod.
Nogometaši Ogulina ugostili su momčad Croazie 78 iz Žakanja, a gosti su nakon 1.poluvremena poveli sa 2:0. U nastavku ipak bolja igra Ogulina, koji je uspio izjednačiti golovima na 2:2 i tako spasiti bar jedan bod. U 2.poluvremenu dosuđena su čak 3 11-erca za Ogulin, prvog je promašio Patrik Poljak, a ostala dva uspješno je realizirao Marko Poljak.
Dobra je gostovala u Dugoj Resi i nakon vrlo dobre igre povela golom Ivana Hrvoja Matovine u 1.poluvremenu. No u nastavku utakmice domaći su uspjeli izjednačiti, pa je Dobra uspjela osvojiti vrijedan bod.
U obračunu vodeće četvorke u današnjim utakmicama 11. kola Prve županijske nogometne lige pobjede su odnijeli Slunj i Ilovac i tako se učvrstili na prve dvije pozicije ljestvice. Vodeći Slunjani su u Vojniću vodili 2:0 i 3:1 protiv domaćina, a momčad Vojnića ’95 do kraja susreta uspjela je ublažiti poraz na konačnih 2:3. Ilovac je na poluvrijeme u Gornjem Mekušju otišao s vodstvom 2:0, a domaći Vatrogasac u nastavku je smanjio na konačnih 1:2.
U Malom Erjavcu, Korana i Zrinski Ozalj igrali su neriješeno, 1:1.
Nakon 11.kola vodi Slunj sa 23 boda, drugi je Ilovac sa 21, treći su Croatia 78 i Vatrogasac sa 17. Ogulin je na 8.mjestu sa 11 bodova, a Dobra je posljednja deseta sa 9 bodova.
U 12.kolu, koje se igra u nedjelju, s početkom od 14,00 sati, Dobra će ugostiti momčad Vojnića 95, a Ogulin gostuje na Turnju od Korane.

2.ŽNL – 10.kolo
MLADOST (R) – OŠTARIJE 8:3
Nogometaši Oštarija su u 10.kolu 2.ŽNL gostovali u Rečici i uvjerljivo izgubili sa 8:3. Golove za Oštarije postigli su Alen Cazin, Alen Gračanin i ivan Šimić. U ostalim utakmicama 2.ŽNL Novigradska Dobra je na svom terenu pobijedila Cetingrad 3:0 i povećala prednost na vrhu ljestvice jer je drugoplasirani Barilović u Mostanju remizirao sa Šišljavićem 2:2. Vrlovka je upisala domaću 4:2 pobjedu nad Draganićem, Mrežnica je u Zvečaju s 2:1 bila bolja od Frankopana, a u dvoboju začelja u Donjem Mekušju Petrova Gora je s 2:1 slavila nad Kupom i došla do svoje prve ovosezonske pobjede. Slobodan je bio Krnjak.
Na tablici vodi Dobra iz Novigrada sa 25 bodova, Barilović je drugi s 22 bodom, Oštarije su pale na 8.mjesto sa 14 bodova.
U 11.kolu, nogometaši Oštarija su domaćin Vrlovki.

NOGOMET – MLADI
Juniori, 1.ŽNL, 8.kolo: Ogulin – Korana 2:0 (Borna Salopek i Alen Bosnić), Slunj – Dobra 0:3 (registrirano u korist Dobre zbog uočenih nepravilnosti kod momčadi Slunja)
Pioniri, 1.ŽNL, 8.kolo: Korana – Dobra 1:0, Ogulin – Zrinski Ozalj 2:0 (Lovro Vukelja i Stipe Mihalić 1)
Ml.pioniri, 1.ŽNL, 7.kolo: Korana – Dobra 3:3 (Borna Trifković 1 i Patrik Matković 2), Ogulin – Zrinski Ozalj 4:0 (Goran Vignjević, Leonardo Vučić, Robert Sabljak i Šimun Cazin)
Ml.pioniri, 2.ŽNL: Oštarije – Mlados Zagorje 2:2 (Elena Rendulić 2)
Limači, 8.kolo: VOŠK – Dobra 0:5 (Toni Brozović 3 i Sani Pribanić 2), Duga Resa – ŠN Ogulin 5:2 (Teo Kučinić i Gabrijel Kirasić 1)
Karlići, 8.kolo: ŠN Ogulin II – Slunj 2:4 (Luka Petrušić i Rico Ivčević 1), ŠN Ogulin I – Mladost Rečica 4:0 (Niko Luketić 2, Marino Kučinić i Adrian Noa Pribanić 1)