Prva županijska liga, 8.kolo – odigran gradski derbi

OGULIN – DOBRA 4:2
U 8.kolu 1.ŽNL na gradskom stadionu je igran ogulinski derbi između nogometaša Ogulina i Dobre iz Svetog Petra. Bila je to vrlo dobra utakmica pred gotovo 300 gledatelja, u prvom poluvremenu dosta izjednačena. Ogulin je poveo u 32.minuti golom Alensandra Ivoševića, a desetak minuta kasnije izjednačio je Krunoslav Ribić. U nastavku, nogometaši Ogulina zaigrali su bolje, a poveli su u 56.minuti golom Igora Cindrića iz 11-erca, desetak minuta kasnije Patrik Poljak povisio je na 3:1. No Dobra se nije predavala, i u jednom njihovom napadu u 75.minuti izborili su 11-erac, kojeg je uspješno realizirao Nenad Prebežić. Ipak, desetak minuta prije kraja Patrik Poljak je nakon velike greške Dobrine obrane iskoristio poklon loptu i postigao konačnu 4:2 pobjedu Ogulina nad Dobrom.
U ostalim utakmicama ovog kola: Korana – Vojnić 95 1:4, Mladost – Duga Resa 1929 1:5, Zrinski Ozalj – Ilovac 1:2, Croatia 78 – Vatrogasac 3:5.

tab 1

Na tablici vodi Duga Resa sa 22 boda, Ogulin je četvrti sa 16, a Dobra posljednja deseta sa 3 boda. U idućem 9.kolu (nedjelja, 16,00) Ogulin gostuje kod vodeće Duge Rese, a Dobra će ugostiti 3-plasiranu Croatiu 78. (D.P.)