Za mlade tenisače TK Frankopan uspješno i drugo OP Ogulina u tenisu uzrasta do 8,9 i 10 godina

Tenisači TK Frankopan uspješno su nastupili ovoga vikenda na II. OP Ogulina u tenisu za djecu do 8,9 i 10 godina.

U kategoriji do 10 godina najuspješnija je bila Sara Puškarić osvojivši 2. mjesto. U finalnom meču izgubila je nakon duge i neizvjesne igre od Iris Božičević iz TK Ogulin rezultatom 3/4(2). TK Frankopan još su predstavljale Eva Tonković, Petra Puškarić, Arianna Kaurić, Dora Žanić i Irina Brozović.

U kategoriji do 9 godina najuspješnija je bila Dora Žanić osvojivši 1. mjesto. Josip Puškarić osvojio je 2. mjesto, a Matej Božičević 3. mjesto.

U kategoriji do 8 godina najuspješniji je bio Ivan Puškarić osvojivši 1. mjesto odmah ispred Mile Salopek koja je završila kao drugoplasirana. Na turniru su još nastupili Nora Rendulić i Dorian Rendulić. (M.T.)(foto:TKFrankopan)