Košarkaši u drugom kolu gostovali u Sisku

3.HKL centar, 2.kolo
KK SISAK – KK OGULIN 86:62
Košarkaši Ogulina igrali su u 2.kolu 3. Lige ZKS-a u Sisku protiv momčadi Siska i izgubili su sa 86:62, odnosno sa 24 poena razlike. Nakon izjednačene prve četvrtine, domaći su u drugoj i trećoj četvrtini napravili po 10-ak poena razlike te na kraju uvjerljivo savladali naše košarkaše. Za KK Ogulin igrali su Davorin Rupčić 18, Marin Kurtović 17, Filip Bikić 10, Marko Šporčić 7, Franjo Vuković 5, Miljan Vorkapić 3, Ivan Hasan 2, Dario Lovrić 0, Milan Jovetić 0, Šimun Gerovec 0.
Nakon 2.kola košarkaši Ogulina su u sredini tablice s po jednom pobjedom i porazom. U 3.kolu (14.11.) košarkaši Ogulina igraju u Ogulinu protiv Larusa.

Kadeti, 4.liga ZKS, 5.kolo
KK CIBONA II – KK OGULIN 84:63
Kadeti KK Ogulin igrali su u subotu u Zagrebu utakmicu 5.kola 4.kadetske lige protiv druge momčadi Cibone i izgubili su sa 84:63. Za kadete Ogulina igrali su Filip Bikić 35, Ivan Hasan 12, Ivor Hudurović 10, Jakov Kučinić 4, Šimun Gerovac 2, Borislav Bratanić 0, Ivan Udovičić 0, Dražen Grgurić 0, Sven Salopek 0.
Nakon 5.kola naši kadeti su na 2.mjestu sa 3 pobjede i 2 poraza. (D.P.)(foto:KKOg)