Aktualno OG sada Ogulin

Od sutra u Gimnaziji i strukovnoj školi Bernardina Frankopana nastava online

gimnazija ogulin ist

Jutros u našem članku o epidemiološkom stanju u ogulinskim srednjim školama ravnatelj Gimnazije i strukovne škole Bernardina Frankopana, Hrvoje Magdić prof. najavio je mogućnost prelaska na online način održavanja nastave. Kako saznajemo ta se mogućnost i ostvarila. U kratkom priopćenju ravnatelj Magdić objašnjava:

Zbog povećanog broja zaraženih učenika naše škole ,ali i općenito porasta broja zaraženih u gradu, zatražio sam od Stožera civilne zaštite Karlovačke županije, Stožera civilne zaštite Grada Ogulina i Upravnog odjela za školstvo dozvolu za prelazak na nastavu na daljinu (online) do kraja polugodišta, a radi zaštite zdravlja naših učenika, djelatnika i članova njihovih obitelji. Danas smo dobili pozitivan odgovor na naš zahtjev te će se od sutra, 8. prosinca 2020., u Gimnaziji i strukovnoj školi Bernardina Frankopana nastava održavati na daljinu (online) prema važećem rasporedu sati.

Facebook Comments

Posljednje objavljeno

Doznajemo detalje nove prijave protiv uhićenog stečajnog upravitelja: ‘Prodao je dio tvrtke 10 puta ispod cijene’

OgPortal

U Kini je na djelu rapidno srozavanje medijskih sloboda

OgPortal

Četiri nova slučaja u Karlovačkoj županiji

OgPortal

NOVA POTRESNA VIJEST: UMRO JE ZLATKO KRANJČAR, LEGENDA DINAMA I BIVŠI IZBORNIK HRVATSKE!

OgPortal

U posljednja 24 sata zabilježen je 91 novi slučaj zaraze, preminulo je 11 osoba

OgPortal

Tijekom vikenda utvrđena su 364 prekršaja

OgPortal