Aktualno Sport

Prikupili pomoć nastradaloj kuglačici iz Siska

Kuglačice Ogulin 654 ist

Članice i članovi našeg kluba pokrenuli su akciju prikupljanja financijske pomoći jednoj kuglačici Siscie iz Siska, koja je u nedavnom potresu ostala bez svoje kuće. U vrlo kratkom roku prikupljeno je nešto preko 2 tisuće kuna, te je ova pomoć uplaćena na račun nastradale sisačke kuglačice. Naš klub je u stalnom kontaktu sa ženskim kuglačkim klubom iz Siska, te ukoliko bude potrebno, pokrenut će se još koja akcija prikupljanja pomoći.
Inače, poznanstvo sa klubom iz Siska počelo je na kvalifikacijama za 1. hrvatsku ligu u lipnju 2020.godine, kada su naše kuglačice osvojile prvo, a Siscia drugo mjesto, te su oba kluba postala prvoligaš, a na fotografiji je njihovo zajedničko slavlje po završetku kvalifikacija. (D.P.)

Facebook Comments

Posljednje objavljeno

Škare-Ožbolt negira da je plagijatorica, Troskot se zahvaljuje na reklami: ‘Simpatična je, ali…‘

OgPortal

Prosvjednici opet na ulicama u Mjanmaru

OgPortal

Potres u Dalmaciji: ‘Snažno je zatreslo, srećom nije dugo…’

OgPortal

Grčka pita od špinata (Spanakopita)

OG Portal

Johnson: Ponovno otvaranje škola u Engleskoj korak prema normalnom životu

OgPortal

Jedno kazneno djelo

OgPortal