Aktualno OG sada Ogulin

Postotak oboljelih od COVID19 u Ogulinu iznad županijskog prosjeka

Ogulin-1276-ist

Jučer su nam stigli i podaci o epidemiološkoj slici u našoj županiji sa danom 18. siječnja, razrađeni po gradovima i općinama i sortirani u dvije tablice, jednoj sa podacima o aktivnim slučajevima i drugoj sa ukupnim podacima.
Gledajući broj aktivnih slučajeva COVID19 u Ogulinu uočljivo je smanjenje u odnosu na prijašnje izviješće tako da sa 18.01. u Ogulinu imamo 17 aktivnih slučajeva, od toga devet je žena i osam muškaraca. U Karlovcu trenutni broj aktivnih slučajeva je 79, u Generalskom Stolu 11 dok Bosiljevo, Draganić, Krnjak, Lasinja, Saborsko Tounj i Žakanje nemaju niti jedan aktivan slučaj. U našoj županiji trenutno je (sa 18.siječnja) 156 aktivnih slučaja, 85 žena i 71 muškarac.

Iz podataka o ukupno oboljelima u gradovima i općinama Karlovačke županije saznajemo da je do sada od COVIDA19 u Ogulinu oboljelo ukupno 944 osobe, 497 žena i 447 muškaraca. To znači da je od svih stanovnika Ogulina do sada oboljelo njih 6,79% što je čak 1,5% više od prosjeka županije. U Karlovcu je od pojave virusa pozitivno bilo ukupno 2971 osoba ili 5,33%.
U cijeloj županiji od pojave korone do danas bilo je 6300 oboljelih ili 5,2%.

Facebook Comments

Posljednje objavljeno

“Stradalima od potresa ni kune od državnih milijuna. Političari čekaju izbore”

OgPortal

Pristigla i druga pošiljka spremnika za otpad

OgPortal

Loša epidemiološka slika u Slovačkoj: “Izabrali smo pogrešnu strategiju”

OgPortal

Šef dubrovačkog SDP-a podnio ostavku i ne ide na izbore za gradonačelnika: ‘Priznao sam kazneno djelo’

OgPortal

Šokantni prizori iz Zagreba: Muškarac se popeo na 200 metara visok dimnjak Toplane na Trešnjevci

OgPortal

Novozelandski Auckland izišao iz karantene

OgPortal