U nedjelju je odigrano posljednje 27.kolo 1.ŽNL

Prva županijska liga – 27. kolo
DUGA RESA – OGULIN 4:0
MLADOST – DOBRA 3:3
U nedjelju je odigrano posljednje 27.kolo 1.ŽNL, u kojem je su nogometaši Ogulina gostovali kod odeće momčadi lige, Duge Rese. U utakmici u kojoj su Dugorešani dominirali od prve minute, Ogulince je načeo Dominik Popovački u 20. minuti. Patrik Mihalić je u 29. minuti upisao pogodak za odlazak domaćina na odmor s dva pogotka viška, a sve dvojbe oko pobjednika, ako ih je uopće i bilo, otklonio je Popovački svojim drugim golom u 50. minuti. Konačnih 4:0 postavio je Patrik Lesić u 75. minuti.
Nogometaši Dobre gostovala je u Rečici, gdje je povela protiv domaće Mladosti sa 1:0, nakon čega je uslijedio preokret Mladosti na 3:1. Međutim, momčad iz Svetog Petra uspjela je do kraja susreta poravnati na 3:3 i na oproštaju od Prve županijske lige osvojiti bod. Golove za Dobru postigli su Ante Cindrić, Božidar Trbović i Krešo Cindrić.
Naslov prvaka osvojila je Duga Resa 1929, doprvak je Ogulin, a u niži rang seli Dobra iz Svetog Petra.
U preostalim utakmicama posljednjeg 27. kola,
Vatrogasac je u Malom Erjavcu s 2:0 bio bolji od domaćeg Zrinskog iz Ozlja i potvrdio 3. mjesto.

Pravu golijadu vidjeli su jučer gledatelji na Turnju. Vojnićani su poveli 4:0 i na odmor otišli sa 6:2, a Korana je u nastavku uspjela ublažiti poraz na konačnih 7:5. U Ilovačkoj šumi Ilovac i Croatia ’78 su odigrali bez pogodaka, 0:0.

U konačnoj tablici 1.ŽNL prva je Duga Resa sa 71 bodom, nogometaši Ogulina su na 2.mjestu na 9 bodova manje, Dobra je završila na posljednjem 10.mjestu sa 10 bodova.
Na tablici strijelaca uvjerljivo vodi Marko Poljak sa 35 golova, Patrik Poljak je treći sa 26.

tablica: 6. mjesto Ogulin 22
Limači, 2.ŽNL, Dobra – Karlovac 1:0 (Sani Pribanić)
Tablica: 1. Dobra 53, 7. ŠN Ogulin II 9…
Karlići, 1.ŽNL,
Tablica: 4. ŠN Ogulin 30…

U četvrtak su na Gradskom stadionu u Ogulinu igrane Kvalifikacijske utakmice za popunu 1.NL Središte za pionire i mlađe pionire između NK Ogulina i Mladosti iz Zaboka. Utakmica pionira koja je završila 1:1, a strijelac je Stipe Mihalić. U toj utakmici moramo napomenuti da je bilo prigoda za postizanje pogodaka sa jedne i sa druge strane. Utakmica ml. pionira igrana poslije koja je bila živa i dinamična u kojoj se gosti bolje snašli i pobijedili 3:1. Strijelac za Ogulin Robert Sabljak. (foto:ilustracija)