Košarka – pobjeda seniora u Dugoj Resi

3.HKL Centar, 6.kolo
DUGA RESA – OGULIN 66:81
(26-26, 6-18, 14-25, 20-12)
Košarkaši Ogulina igrali su u Dugoj Resi utakmicu 6.kola 3.KHL Centar protiv domaćih košarkaša i nakon vrlo dobre igre uspjeli su pobijedili sa 81:66. Nakon izjednačene prve četvrtine (26:26), u sljedeće dvije naši košarkaši nadigrali su dugorešane i prije zadnje četvrtine vodili s preko 20 poena razlike, pa su do kraja utakmice lako zadržali prednost i zasluženo pobijedili sa 15 poena razlike.
Za Ogulin su igrali Miljan Vorkapić 20, Marko Francetić 18, Tin Stošić 18, Davorin Rupčić 15, Sven Salopek 3, Ivan Magdić 3, Potjeh Kurtović 2, Marin Kurtović 2, Ivan Karlo Ban 0, Jakov Kučinić 0, Milan Jovetić 0.
Nakon 6.kola košarkaši Ogulina su na 2.mjestu sa 4 pobjede i 1 porazom, a u 7.kolu igraju sljedeći vikend u Ogulinu protiv Krapine koja je trenutno četvrta.

3. PredKadetska liga, 1.kolo
ZAPRUĐE – OGULIN 75:57
Svoju prvu utakmicu igrali su predkadeti KK Ogulin, i to u Zagrebu protiv vršnjaka Zapruđa. U dosta okrnjenom sastavu sa samo 6 igrača, izgubili su sa 75:57, a igrali su Borislav Bratanić 33, Sven Stošić 10, Borna Poljak, Matej Pauković 7, Leon Vujnović, Entoni Verić 6.
U idućem kolu igrat će u Ogulinu protiv momčadi Podsuseda.

3.Kadetska liga, 11.kolo
FORTUNA – OGULIN 69:91
Kadeti KK Ogulin igrali su u 11.kolu 3. Kadetske lige u Zaprešiću protiv momčadi Fortune i nakon odlične igre pobijedili su sa 91:69.
Za kadete Ogulina igrali su Filip Bikić 33, Ivan Hasan 31, Jakov Kučinić 15, Sven Salopek 12, Nenad Marjanović 0, Petar Kljajić 0, Dario Lovrić 0, Dražen Grgurić 0, Ivan Udovičić 0.
Sa 5 pobjeda i 4 poraza kadeti KK Ogulin su u sredini tablice, a u 12.kolu ugostit će drugu momčad zagrebačke Mladosti. (foto:KK Ogulin)