Aktualno OG sada Ogulin

Ministarstvo kulture i medija – 100 tisuća kuna za 17. Ogulinski festival bajke

U listopadu 2021.  Turistička zajednica grada Ogulina  prijavila je 17. Ogulinski festival bajke na natječaj Ministarstva kulture i medija za financiranje Javnih potreba u kulturi Republike Hrvatske 2022. , za Književne manifestacije i na njemu su za ovogodišnji festival dobili 100.000 kuna. Objavljeno je to 28.siječnja  na stranicama Ministarstva kulture i medija.

Podsjećamo, 17. Ogulinski festival bajki će se po drugi puta održati u dva termina, lipanjskom i rujanskom (10.-12.6. te 9.-11.9.) a tema je “Dobro uvijek pobjeđuje”. Baš kao i u bajkama.

“Prijavili smo umjetnički sadržaj koji obuhvaća kazališne predstave, pripovijedanja, filmski program, radionice za djecu, te neke novitete koje nećemo još otkrivati. Također, tu spada promocija Festivala u domaćim medijima, kao i uređenje festivalskih scena i grada Ogulina”- kaže nam direktorica Sonja Drašković Dedić.