NK Ogulin odigrao neriješeno, NK Dobra pobijedila

1.Županijska liga – 7.kolo
ZRINSKI OZALJ – OGULIN 1:1
U nedjelju je odigrano 7.kolo 1.ŽNL, u kojem su nogometaši Ogulina gostovali u Malom Erjavcu kod momčadi Zrinskog Ozlja. Utakmica je dobro počela za Ogulin, koji je poveo u 24.minuti golom Borne Salopeka. Početkom 2.poluvremena domaći su izjednačili na 1:1, a do kraja utakmice se rezultat nije mijenjao, pa je Ogulin s ovim osvojenim bodom ostao na 1.mjestu.
U ostalim utakmicama ovog kola u Draganiću je Korana pobijedila sa 4:2, u Gornjem Mekušju je 2-plasirani Vatrogasac uvjerljivo pobijedio Slunj sa 7:1, u karlovcu je Ilovac bio bolji od domaćina Barilovića sa 5:3, a u Rečici su domaća Mladost i Croatia 78 iz Žakanja remizirali sa 3:3.
Na tablici strijelaca nakon 6 kola već sada uvjerljivo vodi Patrik Poljak sa 12 golova, Borna Salopek je treći sa 7 golova.
U 8.kolu u nedjelju (16,00) nogometaši Ogulina ugostit će momčad Barilovića.

2.Županijska liga – 6.kolo
DOBRA – CETINGRAD 4:2
PLAŠKI – OŠTARIJE 2:2
U 6.kolu 2. Županijske lige, nogometaši Dobre ugostili su u Sv.Petru momčad Cetingrada i nakon znatno bolje igre pobijedili su sa 4:2. Iako su gosti izjednačili u 65.minuti, odličnom završnicom Dobra je do kraja postigla još dva gola i osvojila 3 nova boda. Strijelci za Dobru bili su odlični Krunoslav Ribić 3 i Ante Cindrić 1.
Lokalni derbi odigran je u Plaškom, gdje su Plaški i Oštarije igrali neriješeno 2:2. Strijelci su bili Denis Crepulja i autogol Danijela Radulovića za Plaški, te Alen Gračanin oba za Oštarije.
U ostalim odigranim utakmicama 6. kola Druge županijske lige u Zvečaju je Kupa iz Donjeg Mekušja pobijedila domaću Mrežnicu sa 4:3, u Vojniću je Petrova Gora sa 3:0 bila bolja od Vrlovke, dok su utakmice Šišljavić – Frankopan i Dobra Novigrad – Tuškani odgođene.
U idućem 7.kolu iduće nedjelje U Oštarijama se igra lokalni derbi između Oštarija i Dobre, a Plaški ide u Vojnić Petrovoj Gori.

MLADI: (11 utakmica)
Juniori, 3.NL Centar, 7.kolo: Ogulin – Vrbovec 0:3 (3-5.mjesto – 10 bodova)
Kadeti, 3.NL Centar, 7.kolo: Ogulin – Vrbovec 1:3 (Mihael Tonković 1) (15.mjesto – 1 bod)
Juniori, 1.ŽNL, 4.kolo: Dobra – Mostanje 0:1
Pioniri, 1.ŽNL, 5.kolo: Ogulin – Slunj 3:1 (Dominik Kurelac, Ivan Barko i Matej Vukelja 1)
Mlađi pioniri, 1.ŽNL, 5.kolo: Ogulin – Slunj 2:1 (Vito Poljak i Ardijan Ferataj 1)
Mlađi pioniri, 2.ŽNL, 5.kolo: Dobra – Barilović 10:1 (Patrik Kirasić 4, Petar Stipetić i Sani Pribanić 2, Mario Maravić i Antonio Andrić 1), Plaški – Josipdol 2:1 (Filip Večerinović i Denis Vrcelj 1/Gabrijel Sabljak 1)
Limači, 1.ŽNL, 5.kolo: Zrinski Ozalj – Dobra 1:0, ŠN Ogulin I – Ilovac I 1:3 (Ivan Rizzzi 1).
Limači, 2.ŽNL, 5.kolo: ŠN Ogulin – Vrlovka…
Karlići, 1.ŽNL, 5.kolo: ŠN Ogulin II – Duga Resa 0:12 (D.P.)