Rukometaši gostovali u Rijeci

2.HRL zapad, 3.kolo (15.10.2022.)

ZAMET II – OGULIN 37:28 (16:17)

Rukometaši Ogulina doživjeli su i drugi poraz u prvenstvu 2. Hrvatske lige zapad, u 3.kolu gostovali su u subotu u Rijeci kod druge momčadi Zameta i izgubili uvjerljivo, sa 37:28.

No, sve do 5-6 minuta do kraja utakmice ogulinski rukometaši ili su nešto bolji i većim dijelom u vodstvu. Tako su na poluvrijeme otišli s prednošću od 17:16, a 13 minuta prije kraja također su vodili sa 26:25. I, onda se dogodio neobašnjiv pad: domaći su napravili niz od četiri gola i poveli sa 29:26, najmlađi i najsrčaniji Filip Cipek postigao je još dva gola, pa je 8 minuta prije kraja bilo 30:28 za Zamet II. Nakon toga, rukometaša Ogulina kao da i nije bilo na parketu: do kraja utakmice Riječani postižu još 5 golova, naši niti jedan, i to je bilo konačnih i uvjerljivih 37:28 za drugu momčad Zameta.

Golove za Ogulin postigli su Luka Turković 9 (5 iz 7-eraca), Filip Cipek 7, Toni Puškarić 5, Kristijan Matijašić i Noa Filipović po 2, te Denis Stipetić, Alen Stipetić i Edi Vučić po 1, igrali su još Vito Perković, Marin Cindrić i vratar Josip Vučić.

Nakon 3 kola rukometaši Ogulina su na začelju sa 1 bodom, a u 4.kolu idućeg vikenda igrat će u Ogulinu protiv momčadi Buje 53. (D.P.)