Rukometaši Ogulina gostovali u Karlovcu

2.HRL zapad, 7.kolo
DUBOVAC GAZA – OGULIN 34:20 (14:10)
Rukometaši Ogulina igrali su u 7.kolu 2. Hrvatske lige zapad u Karlovcu protiv 2. plasirane Dubovac-Gaze i uvjerljivo izgubili sa 4:20, na poluvremenu je bilo 14:10 za domaće.
Prvih 10-ak minuta bilo je izjednačeno (2:2), no zatim su Karlovčani počeli stvarati gol razliku koja je na kraju dosegla čak 14 golova razlike.

Golove za Ogulin postigli su Antonio Drašković i Denis Stipetić po 5, i Filip i Noa Gašparović po 3, te Kristijan Matijašić, Marin Cindrić, Andrija Gaši i Edi Vučić po 1, igrali su još Karlo Francetić, Luka Turković, Filip Francetić, Filip Cipek, Toni Puškarić i Vito Perković te vratar Josip Vučić.
Nakon 7 kola rukometaši Ogulina dijele s pulskom Verudom posljednje mjesto sa 4 boda, a u idućem 8.kolu rukometaši Ogulina igrat će u Ogulinu protiv 5-plasirane momčad Mornar Dramalj-Crikvenica.