Košarka – odlična igra i pobjeda u gostima košarkaša Ogulina

3. Hrvatska liga Centar, 4.kolo
PETRINJA – OGULIN 56:91
(9:22, 9:30, 17:18, 21:21)
Košarkaši Ogulina igrali su u 4.kolu 3.lige Centar u Petrinji protiv domaće momčadi Petrinje i nakon odlične igre zabilježili uvjerljivu pobjedu sa 91:56, čak 35 poena razlike. Već u prvoj četvrtini naši košarkaši vodili su 13 poena, u drugoj su dodali još 11, pa je lopuvrijeme završilo rezultatom 52:18, i pobjednik je bio odlučen. U posljednje dvije četvrtine priliku za igru dobili i mlađi igrači, koji su sačuvali uvjerljivu prednost.
Za Ogulin su igrali Marko Francetić 19, Ivan Magdić 16, Miljan Vorkapić 13, Ivan Karlo Ban 12, Antonio Špehar 12, Matej Blašković 10, Marin Kurtović 6, Milan Jovetić 3, Potjeh Kurtović 0, Borislav Bratanić 0, Luka Štimac 0.
Nakon 4 kola košarkaši Ogulina su sa 7 bodova izbili na vrh tablice (3 pobjede i 1 poraz), a u 5.kolu 3.lige Centar igrat će u Ogulinu protiv momčadi Otočca koja je još uvijek posljednja bez pobjede. (foto: KK Ogulin)