Aktualno OG sada Ogulin

Zlato i srebro za Učenički dom Ogulin

Dom učenika Sušak ovogodišnji je organizator 46. regionalne Domijade koja se održava u Rijeci.

Održan je kulturni dio na kojem su se naši učenici predstavili na glazbeno-plesnom području s točkom naziva „Zauvijek tvoj“, na scenskom području s recitacijom „Zaljubljena u čitav svijet“, u okviru likovne umjetnosti fotografijom „50 nijansi Banovine“ i na području filmskog stvaralaštva video uratkom „Prirodna dimenzija„.

Plesna točka „ Zauvijek tvoj“ osvojila je 1. mjesto učeničkog žirija koji je i video uradak „Prirodna dimenzija“ nagradio 2. mjestom.

“Čestitamo svim našim učenicima i voditeljima na nesebičnom trudu i angažmanu u pripremama za natjecanje i izražavamo veliko zadovoljstvo njihovim uzornim ponašanjem koje se na ovakvim susretima izuzetno cijeni”-objavili su na društvenim mrežama.

Napomenimo i to da se 28. ožujka održava se sportski dio natjecanja.