Aktualno Sport

NK Dobra u četvrtfinalu Kupa Nogometnog saveza Karlovačke županije

Kup Nogometnog saveza KŽ

NK DOBRA –NK OGULIN 1:0

U srijedu je na igralištu u Svetom Petru odigrana utakmica Kupa Nogometnog saveza Karlovačke županije između nogometaša Dobre i Ogulina. Domaći su poveli već na samom početku utakmice, u 6.minuti Andrej Cindrić doveo je Dobru u vodstvo od 1:0. U završnici prvog poluvremena drugi žuti karton dobio je igrač Ogulina Borna Salopek, te je isključen, a Ogulin je do kraja utakmice igrao s igračem manje. Do kraja utakmice, u izjednačenoj igri u kojoj je svaka momčad imala prilika za pogodak, rezultat se nije mijenjao, pa je Dobra na kraju pobijedila sa 1:0 i plasirala se u četvrtfinale Kupa.

U četvrtfinale županijskog Kupa već ranije su se plasirali Karlovac 1919, Vojnić ’95, Vatrogasac, Ilovac, Cetingrad, novigradska Dobra i Zrinski iz Ozlja. (DP)(fotoilustacija)