Policiji se, u pratnji odvjetnika, javio mladić (26) koji je jučer oko 19 sati na županijskoj cesti između Gornjeg Kuršanca i Kuršanjca usmrtio 55-godišnjeg pješaka.
Podsjetimo, za njim su tragali međimurska policija i HGSS.
“Mladić će se uhititi te će se nad njim provesti kriminalističko istraživanje zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu”, priopćili su iz policije. (danas.hr)


