Seniorsko prvenstvo Hrvatske

U Zadru se održava seniorsko prvenstvo Hrvatske u tenisu, gdje vrlo dobro igraju i ogulinski tenisači, iz Teniskog kluba Ogulin.
Prvak Hrvatske postao je Deni Žmak, donedavni član TK Ogulin koji sada igra za TK Pula Pro, koji je u finalu pobijedio također bivšeg člana TK Ogulina, Karla Kajina sa 6:3, 6:2. Deni Žmak je u polufinalu pobijedio Ivana Karla Bana sa 7:6, 6:1.

I u muškim parovima bivši tenisači Ogulina su bili najbolji, u finalu su Deni Žmak i Karlo Kajin pobijedili par Maričić-Rakonić iz Top Spina sa 7:6, 6:1. Ivan Karlo Ban igrao je sa Tonijem Dujmenovićem iz Borika, izgubili su u četvrtfinalu od para Maričić-Rakonić sa 7:5, 6:2.

Ivan Karlo Ban ipak je i ovaj put dohvatio naslov prvaka Hrvatske, u mješovitim parovima igrao je sa Riom Derniković Novaković iz HTK Zagreb, pobijedili su sva tri susreta, pa tako i u finalu.
Tako je Teniski klub Ogulin na ovom državnom prvenstvu osvojio jedan naslov prvaka, te jedno jedno treće mjesto.