1.ŽNL – 18.kolo
ZRINSKI OZALJ – OGULIN 3:2
U nedjelju su odigrane utakmice 18.kola 1. Županijske lige, koje su prošlog vikenda odgođene zbog lošeg vremena. Nogometaši Ogulina gostovali su u Ozlju kod momčadi Zrinski Ozalj: prvo poluvrijeme odigrali su odlično i golovima Patrika Poljaka vodili su sa 2:0, očekivao se nastavak pobjedničkog niza. No u nastavku su domaći zaigrali puno bolje i uspjeli preokrenuti rezultat, te na kraju pobijediti sa 3:2. Kiks Ogulina nije iskoristila drugoplasirana Croatia 78, koja je odigrala neriješeno 2:2 u Žakanju protiv posljednjeplasiranog Barilovića. U ovom kolu u Dugoj Resi su domaći sa 3:0 pobijedili Slunjane, a u Novigradu je Vatrogasac pobijedio domaću Dobru sa 3:0.
Nogometaši Ogulina zadržali su 1.mjesto sa 43 boda, 4 boda više od Croatie 78 i 10 od Zrinskog Ozlja. U idućem 19.kolu nogometaši Ogulina ugostit će 6-plasiranu Dobru iz Novigrada. (nedjelja, 16,30).

2.ŽNL – 17.kolo
JOSIPDOL – VRLOVKA 2:4
DOBRA – DRAGANIĆ 2:0
KRNJAK – OŠTARIJE 1:2
PLAŠKI – MLADOST REČICA 7:1
U nedjelju je odigrano 17.kolo 2.ŽNL. Nogometaši Dobre ugostili su momčad Draganića i pobijedili sa 2:0 golovima Mateja Puškarića i Krunoslava Ribića. Oštarci su gostovali kod drugoplasiranog Krnjaka i iznenadili ih pobijedivši sa 2:1 golovima Kristijana Dujmića i Matija Šimića. Posebno raspoložen bio je plaški, koji je na svom igralištu uvjerljivo sa 7:1 pobijedio momčad Mladosti iz Rečice, strijelci Denis Crepulja, Dane Ivanišević i Hrvoje Ivan Matovina po 2 i Alen Crepulja 1. Josipdol nastavlja negativni proljetni niz, na svom igralištu izgubio je od Vrlovke sa 4:2, golove za Josipdol postigli su Marko Poljak i Tomaž Adlešič. U ostalim utakmicama ovog kola u Cetingradu su domaći sa 1:0 pobijedili Frankopan, u Donjem Mekušju su domaću Kupu sa 1:0 pobijedili Tuškani, a u Zvečaju je domaću Mrežnicu sa 2:1 pobijedila vodeća Poetrova Gora.
Na tablici vodi Petrova Gora sa 38 bodova, Krnjak je drugi sa 33, Oštarije su četvrte sa 31 koliko ima i Plaški na 5.mjestu, Josipdol je pao na 6.mjesto sa 30 bodova, a Dobra je deseta sa 18 bodova.
U 18.kolu sljedeće nedjelje igraju Petrova Gora – Plaški, Oštarije – Dobra i Draganić – Josipdol.
