Nogometni rezultati 1. i 2. ŽNL

1.Županijska liga, 9.kolo
KORANA – OGULIN 1:4
Nogometaši Ogulina pobijedili su i sedmu utakmicu za redom, u 9.kolu 1.ŽNL pobijedili su u Karlovcu momčad Korane sa 4:1. Iako su domaći poveli već u 10.minuti, pred kraj 1.poluvremena Patrik Poljak je preokrenuo rezultat u korist Ogulina, na početku 2.poluvremena povisio je na 3:1, a u posljednjim minutama utakmice Stipe Bušac postavio je konačni rezultat od 4:1 za Ogulin.
U ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Vodeća Croatia 78 je na svom terenu, s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu, nadigrala Zrinskog iz Ozlja s 2:0 i zadržali četiri boda prednosti na vrhu ljestvice u odnosu na Ogulince. Trećeplasirani Vojnić 95 je na svom igralištu sa 4:2 pobijedio Draganić, Vatrogasac je u Mostanju slavio nad Barilovićem rezultatom 4:1, a Ilovac je u Karlovcu pobijedio posljednjeplasiranu rečičku Mladost sa 6:2.

Na tablici nakon 9.kola vodi Croatia 78 sa 25 bodova, Ogulin je drugi sa 4 boda manje.
U idućem 10.kolu sljedeće nedjelje (15,00) nogometaši Ogulina gostuju u Žakanju gdje u derbiju jeseni igraju protiv vodeće Croatie 78.

2.Županijska liga, 8.kolo
OŠTARIJE – PETROVA GORA 4:1
DOBRA – KUPA 3:0
PLAŠKI – ŠIŠLJAVIĆ 3:2
U nedjelju su odigrani susreti osmog kola Druge županijske nogometne lige.
Nogometaši Dobre ugostili su Kupu i uvjerljivo pobijedila sa 3:0, strijelci su bili Krunoslav Ribić dvaput iz 11-erca i Ante Cindrić.
U Oštarijama su domaći uvjerljivo, sa 4:1 pobijedili Petrovu gru, golove su postigli Alen Cazin 3 i Andrej Cindrić 1.
Plaški je zabilježio i drugu pobjedu, u Plaškom je u derbiju začelja pobijedio momčad Šišljavića sa 3:2, strijelci Daniel Starčević, Denis Crepulja i Dane Ivanišević po 1.
U ostalim utakmicama u Novigradu je Dobra pobijedila Mrežnicu sa 3:2, čelo ljestvice preuzeo Cetingrad, koji je na svom terenu s 3:1 bio bolji od Frankopana.
U vodstvu je Cetingrad sa 16 bodova, Mrežnica je druga sa 15, Oštarije treće sa 14, Dobra iz Sv.Petra je šesta sa 7, a Plaški deveti sa 6 bodova.

U 9.kolu sljedeće nedjelje u 15,00 sati Dobra igra u Šišljaviću, Oštarije igraju derbi kola u Zvečaju protiv Mrežnice, a Plaški gostuje u Kamanju kod Vrlovke.

Mladi:
Juniori, 1.ŽNL, 7.kolo: Dobra – Croatia 78 1:3 (Dejan Amić), Ogulin – Barilović 7:1 (Niko Fran Jurković 2, Josip Sabo, Lovro Vukelja, Stipe Mihalić, Ivan Salopek i Viktor Mrvoš 1)
Pioniri, 1.ŽNL, 7.kolo: Karlovac – Dobra 3:0, Korana – Ogulin 0:7 (Matej Vukelja, Leonardko Vučić i Borna Vučetić po 2, Noa Izak Rendulić 1)
2.ŽNL, 7.kolo: Plaški – Josipdol 3:4 (Kevin Bukva 2 i Toni Jurkić 1/Patrik Franjković 2, Filip Turudić i Marko Brozović 1)
Mlađi pioniri, 1.ŽNL, 7.kolo: Karlovac – Dobra 4:2 (Toni Brozović 2), Korana – Ogulin 2:0.
2.ŽNL, 7.kolo: Plaški – Josipdol 1:2 (Hari Ročić 1/Eugen Grgurić i Dominik Brletić 1)
Limači, 1.ŽNL, 7.kolo: Zrinski Ozalj – Dobra 4:0, ŠN Ogulin I – Ilovac I 2:2 (Niko Cindrić i Teo Kladnik 1)