Slatki kros Prve osnovne škole

Prva osnovna škola Ogulin prigodnim  programom danas obilježava Dan škole. Počelo je tradicionalnim «Slatkim krosom» koji je okupio učenike svih razreda, a koji je, podsjetimo se, davnih godina pokrenuo umirovljeni nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture, Stjepan Šlat.
Učenici su i ove godine tračali u dvije kategorije, dječaka i djevojčica, a sve pod budnim okom svojih učitelja i razrednika, nastavnika tjelesnog, ali i ravnatelja. Osim mnogobrojnih čestitaka, najbrži učenici zaslužili su i medalje.
Evo rezultata:

8. razred dječaci:

1. Niko Fran Jurković (8.b)
2. Roko Stipetić (8.a)
3. Alen Bosnić (8.b)

8. razred djevojčice:

1. Leonarda Sertić (8.b)
2. Ana Marija Šuster POŠ Zagorje
3. Ivana Brozović (8.a)

7. razred dječaci

1. Luka Kučinić (7.a)
2. Dorijan Hudurović (7.a)
3. Relja Kojčin (7.b)

7. razred djevojčice:

1. Marija Krznarić (7a)
2. Idora Magdić (7c)
3. Lara Volf (7.a)

6. razred dječaci:

1. Lovro Vukelja (6.c)
2. Fran Vukelja (6.b)
3. Petar Kljajić (6.a)

6. razred djevojčice:

1. Laura Rupčić (6.b)
2. Sunčica Tešić (6.c)
3. Barbara Milanović (6.a)

5. razred dječaci:

1. Josip Šnajder (5.b)
2. Dino Ivanjko (5.b)
3. David Kolić (5.a)

5. razred djevojčice:

1. Tena Magdić (5.b)
2. Marija Vučetić (5.c)
3. Klara Blašković (5.b)

4. razred dječaci:

1. Gabrijel Blašković (4.a)
2. Anton Stipetić (4.b)
3. Dino Stipetić (4.b)

4. razred djevojčice:

1. Leona Blašković (4.a)
2. Valentina Manojlović (4.a)
3. Sara Blašković (4.a)

3. razred dječaci:

1. Ivan Hasan (3.b)
2. Roko Stipetić (POŠ Zagorje)
3. Gabrijel Kirasić (3.b)

 

3. razred djevojčice

1. Ela Magdić (3.c)
2. Tatjana Paskaš (3.b)
3. Klaudija Paušić (Zagorje)

2. razred dječaci:

1. Sven Stošić (2.a)
2. Kristijan Deronja (2.a)
3. Vedran Višnjić (2.a)

2. razred djevojčice:

1. Marta Domitrović (2.a)
2. Lorena Dujmić (2.b)
3. Anja Stipetić (2.a)

1. razred dječaci:

1. David Sučević (1.a)
2. Marko Rendulić (Zagorje)
3. Niko Pleše Turković (Turkovići)

1. razred djevojčice

1. Eva Bertović (1.a)
2. Dora Deronja (1.b)
3. Valentina Jelić (Turković)

Komentari